facebook satış takibi

Yılbaşı Organizasyon Fikirleri

Yılbaşı için Alternatif Organizasyon Çeşitleri
Yılbaşında ne yapmalıyım?

Yeni Yıl Partisi Nasıl Yapılır?

Yılbaşı Organizasyonu Nasıl Olabilir?

İşte bu sorularınızın cevabını aşağıdaki yazıda bulabileceksiniz. Yılbaşında Yapılacak Organizasyonlarda birçok seçenek bulunmaktadır. Bu organizasyon çeşitleri aile ile yapılabileceği gibi işyerindeki arkadaşlarınızla da yapabilirsiniz. İşletmeniz çalışanları için yapabileceği gibi, müşteriler içinde yapılabilmektedir. Organizasyonun büyüklüğüne göre çok farklı seçenekler sunulabilmektedir.   Bu seçeneklerden bazıları aşağıdaki gibidir.

·         Yılbaşı Kokteyl Organizasyonu
·         Müzikli Eğlence Organizasyonu
·         Noel Baba ile Hediye Dağıtımı
·         Yılbaşı Çamı Kiralama ve Süsleme Organizasyonu
·         İşyerinin Yılbaşı Dekorasyonu
·         Çalışan Personele Yılbaşı için Müzikli Parti Organizasyonu
·         Noel Babalı Çekiliş Organizasyonu
·         Evde Yılbaşı Eğlencesi
·         Dansözlü Hediye Gönderimi
·         Noel Anne ile Hediye Teslimi
·         Yılbaşı Haftası İşyeri Tanıtım Organizasyonu

Bunun gibi daha birçok organizasyon çeşidi Eğlence Organizasyon Firmamızdan destek alarak yapabilirsiniz.
Öncelikle Yılbaşı haftası çok yoğun olduğundan rezervasyonlarınızı erken yaptırmanızı tavsiye ederim.

Yılda bir kez karşımıza çıkan yeni yılın hazırlıkları organizasyonu genellikle led ışıklar, mumlar, yılbaşı süsleri ve hediyeler ile karşılanır. Bu güzel bir yılın başlaması ve yeni bir yılın güzel geçmesi temennisi ile hazırlanır.

Öncelikle organizasyon alanına güzel bir yeni yıl yılbaşı çamı hazırlanması gerekir. Bu yılbaşı çamı yeşil olabileceği gibi beyaz da olabilir. Süslemesinde ise çok farklı renkler yerine daha sade bir süsleme yapılmasını tavsiye edebiliriz. Eğer isterseniz bu yılbaşı çamını satın almayarak firmamızdan kiralayabilirsiniz de.
Organizasyonda dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlar olabilir. Biraz öncede bahsettiğim gibi Yılbaşı haftası yoğun olduğu için rezervasyonu erken yaptırmak ve arada bir kontrol etmek gerekir. Yılbaşı haftasında trafikte yoğun olacağından dolayı organizasyon saatinizi ona göre ayarlamanız ve davetlilerinizin geliş saatini ve yoğunluk saatini tahmin etmeniz gerekmektedir. Yılbaşında herkes kar yağmasını bekler, eğer böyle bir sürpriz varsa yılbaşı haftası kar bekleniyorsa trafikte işiniz daha zor olabilir. Ama tabi ki karın o güzel görüntüsü ve organizasyonunuzu daha da renklendirmesi ve unutulmaz kılması da cabası.
Yılbaşı haftası herkesi bir telaş kaplar, çocuklar olsun yetişkinler olsun bir koşuşturmaca içine girerler bu koşuşturmacada sizin organizasyonunuz unutulabilir bu yüzden davetlilerinizi sık sık arayıp teyit emeniz gerekir.

Davetinizde günün anlam ve önemine göre bir davetiye kartı hazırlayabilirsiniz. Bu davetiye kartı bir kar tanesi olabileceği gibi minik bir çam ağacı da olabilir.
Organizasyon yapacağınız yerin bu ev, işyeri, restoran her ne olursa olsun güzel bir şekilde süslenmesine önem vermelisiniz. Bu süsleme işlemini bizim gibi profesyonel bir şirketten almanızda fayda var.

Davetlilerin parti alanına girerken şıkır şıkır süslenmiş ve ışıklandırılmış bir alana girmeleri onları çok daha mutlu edecek ve partiniz daha eğlenceli geçecektir. Bu yüzden girişe dikkat.

Yılbaşında yapılan organizasyonlarda çekiliş çok önemlidir. Minik hediyeler, komik sürprizlerle dolu bir parti herkesin hoşuna gider. Bu yüzden yapacağınız parti organizasyonunda kesinlikle bir çekiliş organize etmelisiniz. Bu çekilişi noel baba ile renklendirebilir ve sürprizlerle dolu bir partiye adım atmış olabilirsiniz.
Yılbaşının en vazgeçilmezlerinden biride balon süslemeler, uçan balonlardır. Rengarenk ya da temanıza uygun iki renk ile yapılan balon süslemeler davetlilerinizin gözünü dolduracak ve kendilerini bir rüya ülkesinde, rüyada gibi hissettirecektir. Bu tür organizasyonlarda bol bol uçan balon ve balon çiçekler kullanmanızı tavsiye ederim.

Biraz önce bahsettiğim konuya tekrar geri dönmek isterim. Yılbaşı partilerinde giriş kısmı çok önemlidir. Davetliler girerken bir süsleme ile karşılaşmak isterler bu süsleme yetmeyebilir. Bir kar makinesi, bir baloncuk makinesi ya da bir müzisyen ile kapı girişini canlandırabilir ve büyük bir sürprize hazırlıklı olmalarını hissettirebilirsiniz. İlk intiba önemli olduğu için girişe önem vermenizi özellikle isterim.

Yılbaşı partilerinin ikramlıkları, kokteyl organizasyonu çok önemlidir.  Günün anlam ve önemine göre bu ikramlıklar çoooook değişkenlik gösterir.  Bazen yılbaşı organizasyonlarında kokteylin yanında kestaneci gönderirken gecenin geç saatlerinde işkembe çorbası bile ikram ettiğimiz olmuştur. Yılbaşının vazgeçilmezlerinden biri de sıcak şaraptır. Sıcak şarap ile organizasyonlar daha sıcak geçmektedir.

Bir de bu tür partilerde unutulmaması gerekenler var. Aman ola ki Yılbaşında yapacağınız parti organizasyonlarında kukuleta, göz maskesi, kaynanadili ve düdüklü balonu unutmayasınız. Bu işin en keyifli organizasyonudur. Gelen misafirlerinizin boynuna asacağınız birer gratan ile başlarına takacakları birer kukuleta onların yüzünü güldürecek ve parti ortamına girmelerini sağlayacaktır. Bu çocuksu, komik, minik detaylar davetlilerin çok hoşuna gitmektedir. Unutulmaz bir yılbaşı partisi yapmak için Eğlence Organizasyonu firmamızda bunların hepsini bulabilirsiniz. Önemli olan erken rezervasyon yaptırıp ürünlerinizi ayırtmak ve partiyi organize edecek organizatörlerimiz ile iletişime geçmek olacaktır.

Gültekin Tepe

Kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılamaz… 


2016 Yeni Yıl Fikirleri 

2016 Yılbaşı Organizasyon Fikirleri 

Yılbaşı Ürünlerini İnceleyiniz... Lütfen Tıklayınız.... https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/kategori/yilbasi-urunleri/76