facebook satış takibi

Avcılar Hilton Double Tree Düğün Organizasyonu

DÜĞÜN MEKANLARI
Değerli Müşterilerimiz sizelere bu bölümümüzde düğün mekanları ve bu mekanların menü fiyatları ile iletişim bilgilerini paylaşmak istiyoruz. Sizler düğün mekanlarını daha iyi tanımanız ve ön bilgi sahibi olmanız için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Organizasyon yaptırırken bizlere de danışmanızda fayda bulacaksınız.
 
Avcılar Duuble Tree Hilton Düğün Organizasyonu Fiyatları
Biz Eğlence organizasyon olarak Türkiye’nin her yerinde organizasyon yapmaktayız. Düğün organizasyonlarında Avcılarda Bulunan Hilton Otel double Tree de de organizasyon gerçekleştirmekteyiz.
 
Hilton Otelin Sunduğu Hizmetler
Otel düğün ve davetler için salonu boş olarak sunmakta bazen de salonun standart süslemesi ile sunmaktadır. Standart süslemede masa sandalye süslemeleri standart kalıplar içinde sunulmaktadır. Bu süslemeler beğenilmediği taktirde dışarıdan organizasyon firması ile çalışılarak daha şık ve daha görkemli düğün organizasyonları yapılabilir.  
 
Hilton Otel Avcılar Fiyat
Hilton Otelinin fiyatları düğün organizasyonunda verilecek menüye göre değişmektedir. Düğün menüleri farklılık göstermektedir. Kişi sayısı ve gün de çok önemlidir. Kişi başı fiyat ortalama 100 TL – 150 TL civarı düşünülebilir. Süslemede özel birşeyler istenirse fiyata eklenecektir. Firmamız süslemeler konusunda size yardımcı olacaktır.
 
Hilton Kapalı Salonu
Kapalı salonunda yapılan düğünlerde şık ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirilebilinmektedir. Hilton Avcıların düğün yapılan yeri alt bodrum katıdır. Düğün yapacak çiftler istekleri doğrultusunda masa oturma düzeni yaptırtabilmektedirler. Balo salonunu kişi sayısına göre kullanabilmektedirler.
 
Hilton Avcılar Balo Salonu
Salonda büyük aynalı kolonlar dikkat çekmektedir. Büyük bir balo salonuna sahip olan otelin balo salonu resmini inceleyebilirsiniz.


 
Salon Nasıl Süslenir
Salonun renklerini incelediğimizde eğer duvarlar kumaş ile süslenmeyecekse zemin rengine ve duvar rengine uyan sandalye çeşidi Tiffany veya Napolyon sandalyenin dore yada inci beyazı olacaktır. Masalara çok yüksek şamdan yerine biraz daha kısa şamdan kullanılması tavanın alçaklığını gözardı edecektir. Eğer masa sandalye süslenecekse krem renk kullanılmalı alanı daha aydınlık gösterilmelidir. Salon süslemesi fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Salon süsleme fiyatları için tıklayınız ve iletişime geçiniz... 


Napolyon Sandalye Dore Tiffany Sandalye Dore (Gold)
Dore Napolyon Sandalye Süsleme Tifany Sandalye Süsleme 
   


İletişim
Hilton Double Tree Avcılar Telefon Numarası İletişim
Adres: Cihangir, D-100 Güney Yanyolu No:289, 34310 Avcılar/İstanbul
Telefon:(0212) 456 4646
 
 
Hilton Avcılara Nasıl Gidilir

E5 üzerinde bulunan Hilton oteli Beylikdüzüne doğru giderken solda görünmektedir. Çok uzun bir bina olan Hilton çok kolay bulunmaktadır. İleriden dönüp yan yoldan gelerek kolay bulabilirsiniz. Eğer Kumburgaz, Beylikdüzü tarafından geliyorsanız hemen önünden geçeceksiniz. Haramidere’den yan yola girmenizde fayda var. Eğer yan yola girmezseniz oteli kaçırabilirsiniz.  
 
NOT: Bu sayfada yazılanlar genel bilgi amaçlı olup kesin değildir. İşletmeler kendi politikaları doğrultusunda fiyatları, salonlarını, menülerini ve çalışma şekillerini değiştirebilmektedir.