facebook satış takibi

Düğün Organizasyonlarında Dikkat Edilecek Hususlar


Değerli Müşterilerimiz, 

Düğün organizasyonlarında dikkat edeceğiniz hususları birkaş başlık altına toplamak istedim. Bu dikkat edilecek hususlar sizin düğün organizasyonlarınızın daha başarılı ve sorunsuz geçmesini sağlayacaktır. Böylelikle yaşayacağınız bu eşsiz güzellikteki günün bırakacağı derin izleri her zaman neşe ile anımsamanızı sağlayacaktır. Dilerseniz bu başlıkları sırayla geçelim. 

1 - Düğün organizasyonununuzu yaptıracağınız firmayı seçerken internetten seçtiğiniz firmalardan ziyade çevrenizde daha önce organizasyon gerçekleştirmiş referanslı firmaları seçmelisiniz. Bu referanslı firmalar sizin organizasyonunuzu yaparken aklınıza takılan bazı şüpheleri sonlandırmış olacaktır. 

2 - Düğün Organizasyonunuzu yaptıracağınız firmayı internetten seçecekseniz, seçmiş olduğunuz firmayı görmek için detayları konuşmak için kesinlikle ziyarete gitmelisiniz. Bazı müşteriler iş yoğunluklarından dolayı rezervasyonlarını telefon ile yürütmeyi ve ödemelerini banka havalesi ile gerçekleştirmeyi tercih etmektedir. Bu çok sakıncalı bir durumdur. Yılların verdiği tecrübeler ile müşterilerin böyle yaparak çok yanıldığını, yanıltıldığını ve aldatıldığına sayit olduk. Bu yüzden organizasyonunuzu gerçekleştirecek firma ile organizatörünüz ile görüşüp birebir detayları konuşmanız çok önemlidir. 

3 - Müşterilerimizin en çok hata yaptığı noktalardan biride şudur. Genellikle sözleşme yapmayıp şifaen yapılacakları konuşurlar. Bu da çok yanlış bir yaklaşımdır. Organizasyon firmanız ile yapacaklarınızı detaylı bir şekilde sözleşmeye dökmeniz gerekmektedir.

4 - Organizasyonunuzun demosunu firmadan istemelisiniz. Firma demonuzu organizasyonunun gerçekleştirileceği yerde yaparsa çok daha iyi olur ama Firmayı yormamak adına Düğün Organizasyon Firmasının showroomunda. demo hazırlatılabilinir. Eğer isterseniz bu demo masanın resmini çekip sözleşmenin ekine ekleyebilirsiniz. Bu hem organizasyon firmasının işini azaltır hemde sizin içinizi  rahatlatır. Organizasyon günü demo masa resmine bakıp ilgisiz ürünler ile karşılaşma sorununuda ortadan kaldırır. 

5 - Organizasyon firmasına yapacağınız ödemelerde peşinat vermeyi kesinlikle reddetmeyin, bu sizin organizasyonu ne kadar önemsediğinizi ve firmanın işini kolaylaştıracaktır. Genellikle ödemenin %50'sini yapın, kalan ksımını ise organizasyon günü veya birkaç gün öncesinde kapatın. 

İLGİLİMAKALELER 

Düğün Hazırlıklarına Nereden Başlamalıyım... 

Düğün Organizasyonunun Zorlukları Nelerdir

Nişan Organizasyonları