facebook satış takibi

Hayat Mesaiden İbaret Değildir...

 
Hayat bir mesaiden ibaret değildir…

Hayat hep mesai değildir. Mesaiden sonra gerçek hayat başlar. Bazıları koştura koştura eve gidip çocuklarıyla ilgilenir, bazıları kahveye arkadaşlarının yanına ya da eğlenceye bir organizasyona ( etkinliğe ) koşar, bazıları aile büyükleriyle zaman geçirir, dinlenir bazıları ise tiyatro provalarına gider. Yanlış duymadınız kahkahalarla izleyip gülebileceğiniz oyunlar hazırlamak için mesaiden sonra tiyatro hazırlamaya giderler. İşte size yüreklerine düşmüş tiyatro aşkını mesaiden sonra yapmaya çalışanlardan bahsetmek istiyoruz.

Her biri farklı meslekten amatör tiyatro oyuncuları. Her birinin profesyonel bir işi var ama onlar için tiyatro bir başka. Haftanın belli günlerinde mesai çıkışı buluşup prova alıyorlar ve oyun sergiliyorlar. Kendilerini gündüz mesai saatlerinde işlerini yapıp akşam mesaiden sonra Tiyatro yapan bir ekip olarak adlandırıyorlar. Mesaiden sonra işlerini güçlerini bırakıp izleyiciyi güldürmek için kolları sıvıyorlar. Yani anlayacağınız tek dertleri insanları güldürmek. Tiyatronun en komik tarzlarından olan vodvili kendilerince yorumlayıp seyircinin seyrine sunuyorlar. Avcılar Belediye Tiyatrosu bu gençlere sahneyi kullanmaları için imkân veriyor. Sahnede güzel oyunlar çıkartıyorlar. Hem izleyici mutlu oluyor hem de mesaiden sonra tiyatro yapan tiyatro oyuncuları.

Hayat mesaiden ibaret değildir. Sizde boş zamanlarınızı etkinlik yaparak, arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirerek ya da bir organizasyona imza atarak geçirebilirsiniz.

Hayat asla mesaiden ibaret değildir. Hayat sevdiklerinle, sevdiğin işlerle meşgul olmaktır. 
 
 
 
Gültekin TEPE
Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı
Eylül 2016