facebook satış takibi

2015 Kataloğumuzda Neler Var

WEB SİTEMİZDE VE KATALOĞUMUZDA NELERİ GÖREBİLECEKSİNİZ

1 - Birbirinden farklı onlara çeşit sandalye ve koltukları kataloğumuzda inceleyerek kiralayabileceksiniz. Tüm organizasyonlarınıza uygun sandalyeleri bulabileceksiniz. Ahşap, deri ve demir ayaklı sandalyelerden plastik sandalyelere. Çocuk sandalyesinden mama sandalyesine, kına tahtından banka kadar farklı kategorilerde bulunan ürünleri inceleyiniz. Her bir ürün için farklı stok mevcuttur. Organizasyonlarınızın içeriğine göre ihtiyacınız olan boş çeşit sandalyeleri seçebilirsiniz. 
 
 
2 - Organizasyon masa modelleri oturma düzenine göre yuvarlak ve dikdörtgen olarak iki kategoride incelenebilir. Bunun yanında kokteyl masa modelleri, sehpa çeşitleri de masa grubunda incelenebilir. Masalar, sehpalar, siniler, çocuk masaları birbirinden farklı onlarca kiralık ürünü bu sayfalarda inceleyebilirsiniz. 
 
 
3 - Kokteyl organizasyonlarının en şık görüntülerini tabiki kokteyl masaları vermektedir. Kokteyl masalarında yeni moda ışıklı kokteyl masasıdır. Birbirinden farklı modellerde bar masaları ile kokteyl masaları arasında seçim yaparak organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. 
 
Çocuklarınızın doğum günleri ve evde yaptığı partiler artık daha renkli olacak. Çocuk masa ve sandalyelerinden istediğiniz seçerek çocuklarınızı sevindiriniz. 
 
4 - Kır düğünü, bahçe düğünü, doğum günü partilerinde eksik kalan catering ekipmanlarından bardak, tabak, çatal, bıçak gibi tüm ürünleri bu kategöriden seçerek kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre çay potu, kahve makinesi ve bunun gibi birçok ürün yine aynı kategori içerisindedir. 
 
5 -  Evinizin bahçesinde bir nişanmı organize etmek istiyorsunuz, yoksa bir yaza merhaba partisi mi ? İşte bu sayfadaki ürünlerin hepsi sizin eksiklerinizi tamamlamak için kiralayabileceğiniz ürünlerden bazıları.  
 
4 - Düğün ekipmanları bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümde düğün, davet, sünnet organizasyonlarında kullanılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Şamdandan, suplaya, pasta arabasından gelin yoluna kadar birçok ürün bu kategoride bulunmaktadır. 
 
Davetlerde masalar eskisinden daha şık. Tabak altına konulan suplalar ile masalar hem daha gösterişli hemde daha dolu. Aşağıdaki supla çeşitlerinden bir tanesi mutlaka sizin organizasyonunuzu partalatacaktır. 
 
 
5 - Diğer ekipmanlar bölümünde organizasyon adına aradığınız birbirinden farklı birçok çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünler  karaokeden, sahneye paravandan bayrak kiralamaya kadar onlarca ürün. Artık her bir organizasyon için yeni ürünler alamaya gerek yok. Tüm organizasyon ürünlerinin kiralandığı, hepsinin bir arada bulunabildiği bir adres var. Bu kataloğ ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınıza ulaşmanız daha kolay. 
 
FUAR EKİPMANLARI KİRALAMA 
Fuar organizasyonları için kamyon kamyon ürün taşımanıza gerek yok. Bir telefonunuz ile bar taburesinden cam masaya kadar tüm ürünler fuar alanına sizden önce gidecektir. Yapacağınız fuarda siz müşteriler ile ilgilenin gerisi mimarlık şirketinin ve bizim işimiz. 
 
Farklı sektörlerdeki organizasyonlarda farklı ürünlere ihtiyaç duyulur. Örneğin bir çiçek kim kiralar demeyin, yada bir müzik aleti kimin için lazım olur demeyin. Bu tür birçok üründe kiraya vermekteyiz. Şişme oyunlar ile organizasyona katılan davetliler ve çocukları eğlenirken sokak satıcıları ile özledikleri tadı bulacaklardır.