facebook satış takibi

Kokteyl Masası Kullanım Şekilleri

Kokteyl Masası
Kokteyl Masası ve Kokteyl Masa kullanım şekilleri hakkında bilgiler. 
Kokteyl masasının birçok çeşidi bulunmaktadır. 
Bar masalarıda ayrıca kokteyl organizasyonlarında kullanılmaktadır. 
Bar Masası ve Kokteyl masasının modellerini işin içeriğine göre siz belirlersiniz. 

Kokteyl Masası
Firmamızda birbirinden farklı birçok kokteyl masası bulunmaktadır. Eğer ürünlerin üzerine tıklarsanız ürünü detaylı inceleyebilir ve kiralama fiyatını görebilirsiniz. Kokteyl masaları çeşit olarakta birbirinden ayrılmaktadır. 

Kokteyl masasının birkaç ismi vardır. Önce bu isimleri tek tek hatırlayalım. 
  • Kokteyl Masası
  • Bistro Masa
  • Leylek Masa
  • Bar Masası
  • Stand Masa
  • Kadeh Masa
  • Banko Masa 

Kokteyl Masası Çeşitleri 
Kokteyl Masalarının Kiralama Fiyatlarını ve Resimlerini İncele Kokteyl Organizasyonları 

Kokteyl organizasyonlarında kullanılan kokteyl masaları organizasyonun içeriğine göre süslenmiş veya sade olarak kullanılabilinir. Örtülü kokteyl masaları genellikle düğün, davet ve açılış organizasyonlarında kullanılmaktadır. Gece eğlenceleri, after partiler ve kurumsal organizasyonlarda ise örtüsüz masalar kullanılır. Renkil ışıklı bar ortamı sevenlere veya ortamı bar gibi renkil göstermek için ışıklı bar masaları mevcuttur. Işıklı kokteyl masaları ile ortam istenilen renge çevrilebilnir. Beyaz renk bar masaları mekanı daha da açar ve şık bir görüntü sağlar. Uzun bar standları ise organizasyonların vazgeçilmez ürünüdür. uzun bar masaları bistro sandalyeler ile kullanılır ve bir masada ortalama 6 - 8  kişi oturabilir, sohbet ederek bar ortamını ayakta yaşamak istemeyenler için uygundur.

Etiler bar masası diye bilinen dört ayıklı beyaz uzun masalar ilk Etiler Lisesi için hazırlanmış ve o adı almıştır. Etiler bar masası şık ve kibar görüntüsü ile çok tercih etdilen bir üründür. 

Kalabalık organizasyonlarda mekanın darlığı sözkonusu ise mekan az yer kaplayan kokteyl organizasyonu olarak hazırlanmalıdır. Bir kenara uzun açık büfe ve içecek masaları hazırlanmalı orta kısma ise bistro masalardan dekor yapılmalıdır. Davetliler ister ayakta ister oturarak bu kokteyl organizasyonuna iştirak edebilirler. Bar masalarında da oturma düzeni alınabilmektedir. Ayrıca çok yorulan davetliler için lounge takımları kurularak, sehpalı oturma düzeni hazırlanabilir. Bu lounge takımlar siyah ve beyaz renkte olup kokteyl davetleri için çok popülerdir. Minderler ile renklendirilebilinin oturma grupları yorulan kokteyl davetlilerinin uğrak yeridir. 


KOKTEYL MASASI MODELLERİ - ÜZERİNE TIKLAYARAK KİRALAMA FİYATINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ... 
Beyaz Sütun Bistro Masa Süslenmiş Kokteyl Masası Beyaz Kırmızı Stand Kokteyl Masası Kokteyl Masası İstasyon Masa    
Fıçı Bar Kokteyl Masası Kaide Bistro Süslenmiş Kokteyl Masası Siyah Cam Kokteyl Masası Kiralama    
Işıklı Kokteyl Masası Strech Bistro Masa Beyaz Beyaz Bar Masası Varil Bar Kokteyl Masası    
Etiler Bar Masası Bar Süslenmiş Kokteyl Masası Kırmızı Dantel Örtülü Bistro Masa  
 
Kokteyl için Bardak Çeşitleri 

Organizasyon