facebook satış takibi

Manzara Restoran Düğün Organizasyonları

Manzara Restaurant

Manzara Restoran Düğün Organizasyonu

Yeşilköy, Yeşilyurt, Florla, Bakırköy Lokasyonu 

Manzara Restoran Nişan Organizasyonu
Manzara Restoran Davet Organizasyonu
 
 
Düğün Mekanı Manzara Restaurant

Düğünler için çok uygun olan bu mekan muhteşem deniz manzarası ile çok kalabalık olmayan düğünler için idealdir. İki basamaklı bir mekan olan manzara restaurant üst basamakta duranlarında denizi görmesi açısından bir avantaj haline gelmektedir. Denize nazır minik bir bahçesi de bulunan mekan yazın otopark kısmı ile daha da genişlemektedir. Yaz kış organizasyon yapılabilecek bir mekandır.

Tavanının çok yüksek olmamasından dolayı daha minimal şamdan modelleri kullanılması ve denize nazır olmasından dolayı deniz ve kumsal konsepti organizasyonlar için çok uygundur.  Davetlilerin kolay bulabilmesi Avrupa yakası Florya Yeşilköy civarının nehiz ortamı ve kolay ulaşımı daha da bir avantajlı hale getirmektedir. Menüsü çok bütçeli olmamakla birlikte karşılıklı konuşma ile boş günleri bulunduğu taktirde nişan ve küçük düğün organizasyonları için kaçırılmayacak bir mekan diyebiliriz.

Manzara restoranda alkollü düğün organizasyonu yapabilir hatta isterseniz kokteyl bile organize edebilirsiniz. Farklı menülerden kendinize uygun bir menüyü seçebilir ve süslemesi ile diğer orkestra ve organizasyonunu bize yaptırabilirsiniz.

Aşağıda Manzara restaurantta yaptığımız organizasyonlardan bazı resimler bulacaksınız. Eğer sizde bu mekanda özel bir düğün yapmak ve düğünün tamamını yada bir kısmını bize organize ettirmek isterseniz en uygun fiyatlar ile size yardımcı olmaktan onur duyarız. Mekanın bize yakın olması ve yeri iyi tanımamızdan dolayı bu sizin içinde bizim içinde bir avantaj haline gelmektedir. Düğün organizasyonu iletişimi için lütfen tıklayınız.

Eğlence OrganizasyonDüğün, davet, kına, nişan, sünnet için uygun bir mekandır. 

İletişim Bilgileri 
Adres: Yeşilköy, Sahilyolu Cad. No:10, Bakırköy/İstanbul - Avrupa

Diğer Mekan Araştırmaları İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayabilirsiniz… 

Avcılar Hilton Oteli