facebook satış takibi

Red Party ( Kırmızı Parti ) Nasıl Yapılır? Neler Kullanılır?

Red PartyBiraz Sıcak, Biraz ateşli bir red partiye ne dersiniz.  Soğuk kış günlerinde sıcak bir red party yada sıcak yaz günlerinde serin bir red party.
 
Red Parti Nedir?
Red parti kişiye göre değişir. Red parti genellikle ateşli parti anlamına gelmektedir.  Red partide dansçılar, alkollü içecekler, güçlü bir ses sisteminden insanı kopartacak bir müzik olması beklenir. Red partide kullanılan ürünler kırmızı ağırlıklıdır. Hatta giyilen kıyafetler bile kırmızıdır. Kırmızı sahne ışıkları, kırmızı duvar boyamaları arasında kıpkırmızı bir parti ortamında insanlar doyasıya eğlenir. Red party biraz erotik bir parti olarak düşünülmelidir. Bu her zaman böyle olmak zorunda değildir.  Kırmızı renklere sahip olan kurumsal bir firmada red party düzenleyebilmektedir.  
 

Red Partide kullanılan ürünler nelerdir?
Kırmızı kokteyl masaları,  kırmızı tabureler, kırmızı yanan ledli masalar, Kırmızı fenerler, kırmızı mumlar ve tabiki kırmızı çiçekler.
 

Red Parti Nasıl Süslenir?
Red parti tepeden tırnağa, zeminden tavana kadar kırmızılar ile süslenmelidir. Süslemede kullanılacak ürünlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz. Kırmızı balonlar, kırmızı çiçekler, kırmızı organze tüller, kırmızı mum çeşitleri ve kırmızı süsleme kağıtları ile kırmızı objeler.
Red Partide ne içilir?
Büyük ihtimalle alkollü olacak olan bu partide kırmızı meyve kokteylli içecekler, kırmızı şarap, ve shotlar.  Alkol kullanmayanlar içinde vişne suyunu unutmayalım.Red Partide ne Yenir?
Tabiki red parti kokteyl şeklinde yapılmalıdır ve bu partide yenilen yiyecekler ya kırmızı olmalı yada sunum şekli kırmızı yapılmalı. Red partide alevli, ateşli sunumlar şık olmaktadır.  Red partiye özgü olması açısından çerry domateslerden bir şeyler yapılabilir. Kırmızı meyveler, kırmızı soslanmış etler, Kırmızı çikolata topları ve niceleri.  


Red partide Ne Müzik çalınır.
Red partide insanların kopabileceği, doyasıya dans edip eğlenebileceği müzikler çalınması gerekmektedir. Çalınan şarkılar günümüzün popüler şarkıcılarından seçilmeli ve clüp danslarına uygun olmalıdır. Kısacası klüplerde çalınan yabancı müzikler çok idealdir.Red Partide Ne giyilir.
Kesinlikle yeşil, turuncu, mor, kahverengi gibi renkler giyilmemeli, Kırmızı ağırlıklı kıyafetler seçilmeli yada kırmızı aksesuarların bol olduğu kostümler tercih edilmeli.Red Partiye Neyle Gidilir?
Tabiki özel araçla yada taksiyle. O gece kolay kolay bitmeyecektir. Tamam en iyisi ben size güzel bir araba tavsiyesinde bulunayım. aman dikkat aşağıdaki arabayı size tavsiye ediyorum ama sakın siz kullanmayın. Giderken kullanabilirsiniz ama dönerken asla.Red Partiye Kimle gidilir? Kimle gidilmez? 
Red partiye yalnızda gidilir ama size uygun iyi bir partner ile gitmeniz daha şık olur. Red partiye iki erkek gidilmesi pek uygun olmaz. Ama birkaç kız toplanıp gidebilir.
 

 


Red parti düzenlemek ya da red party ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 

İletişim için tıklayınız…

 
 

RED PARTY ÜRÜNLERİNDEN BAZILARI 

Kırmızı Stand Kokteyl Masası Kırmızı Bar Taburesi Mumlu Fener Bistro 100 Adet Kalpli Uçan Balon
Kırmızı Stand Kokteyl Masası Kırmızı Bar Taburesi  Kırmızı Mumlu Fener   Kırmızı Balonlar