facebook satış takibi

Uçurtma Şenliği Festivali Organizasyonu

Uçurtma Şenliği, Festivali Organizasyonu

Yaz yaklaşıyor yazın gelmesinden önce asıl ilkbahar yaklaşıyor. İlk bahar ile birlikte gökyüzü uçurtmalar ile dolacak ve çocuklar bu güzel renkli uçurtmaları uçurtacaklar. Çocukların ve ebeveynlerinin güzel bir hafta sonu geçirmesi ve baharın gelmesi ile uçurtmalarını uçurtması bir şenlik, bir panayır, festival halinde geçmektedir. Bizde firma olarak bu festivalleri organize etmekteyiz. Uçurtma festivali yapan belediyeler, sosyal projeler, firmalar hep birlikte yada ayrı ayrı birbirinden renkli uçurtma festivalleri düzenlemektedirler. Biz Eğlence Organizasyon olarak bu tür festivalleri baştan sona organize etmekte ve hem katılımcılara hem de organizasyonu gerçekleştiren kuruma hoş bir gün yaşatmaya çalışmaktayız.
Uçurtma Festivali Organizasyonlarının vazgeçilmez unsuru hepinizin bildiği gibi rengarenk uçurtmalar. İşte bu uçurtmaların arasında da özel birkaç uçurtma uçurtmaktayız.

 
Festival Yiyecekleri
Uçurtma festivali deyince tabi ki işin içine yiyecek içecekte girmektedir. O sıcakta o güzel ilkbahar havasında hiç pamuk şekersiz, sütsüz bir festival olur mu? Eğer festivalde kullandığımız ürünlerin tamamını görmek istiyorsanız buraya tıklayınız.


 
Festival Oyunları
Şenlik, Panayır, Festival deyince hiç oyunsuz olur mu? Birbirinden farklı oyunların oynandığı daha renkli daha güzel bir festival için panayır oyunları çok önemlidir. Panayır oyunlarını incelemek için tıklayabilirsiniz…


 
Festival Gösterileri
Kurulan şenlik alanında gösteriler çok önemlidir. Çocukları ve yetişkinleri eğlendirmek için animatörler, sihirbazlar, kuklacılar, müzisyenler kullanılmaktadır. Eğlendiren personelin detayları için resme tıklayabilirsiniz.Alan Süslemesi
Festival alanının süslenmesi, firma logoları, bayraklar, flamalar ile daha şık bir hale getirilmesi çok önemlidir. Firmanın kurumsal kimliğinin ortaya çıkartılması ve işin içeriğinin gösterilmesi açısından süsleme ve logolama çok önemlidir.
 


Diğer detaylar için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi almaya ne dersiniz. Lütfen iletişim için tıklayınız. 
Diğer İlgili Konular İçin Lütfen Tıklayınız...