Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur. Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak

Franchise

Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur. Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak

Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur. Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak
Organizasyon Firması Kurmak
Franchise Organizasyon Şirketi Kurmak ?
Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur ? 

Artık işiniz daha kolay.

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması olarak franchise veriyoruz. Sektörün büyümesi, organizasyonun herkesin hayatına girmesi ile ve il sınırlarının genişlemesi bizleri franchise vermeye zorladı. 16 yıllık tecrübe ve altı aylık bir çalışma sonunda nihai kararımızı verdik. 

Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olarak Organizasyon işine gönül vermiş ve Organizasyon firması kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılara Franchise vererek destek olmaktayız. 

Merkezi İstanbul’da olup 3000 m2 kapalı alana sahip olan firmamızda Farklı organizasyon çeşitleri için 500 alternatif ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünler ile gerçekleştirilen organizasyonlarda kurulan franchise firma daha başarılı ve rahat olacaktır. 

Organizasyon şirketi kurmak kolaydır fakat önemli olan bu şirketi destekleyecek bilgi, beceri ve ürün desteğidir. İşte bu destekleri franchise olarak 
Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi sağlayacaktır. Organizasyonu Franchise olarak kurmak isteyenler için ön bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

1 - Franchise olarak kurulacak şirket yerini şubeyi açacak kişi belirler ve onay alır.
2 - Franchise Organizasyon Firmasının elemanlarını siz seçersiniz fakat bu elemanların iki haftalık eğitimi ve Stajı Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından üstlenilir. 
3 - Franchise firmayı kuracak kişiye üç haftalık bir eğitim verilir. Bu eğitim İstanbul üniversitesi Hocaları ve Organizasyon Firmaları Derneği Yönetim Kurulundan Profesyoneller tarafından hazırlanmıştır. Gerekli bilgileri öğretim görevlileri ve profesyoneller vermektedir.
4 - Kurulacak olan organizasyon firmasının finans, hukuk ve müşavir Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi tarafından sağlanacaktır. 
5 - Organizasyon şirketinin kuruluşu sırasında ve kuruluşunu takip eden süreçte her zaman danışman ve destekçi olarak Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi olacaktır. 
6 - Franchise olarak Kurulacak olan organizasyon şirketlerinin tüm dekoru, showroomu, masa sandalyesi, bilgisayarları, tabelası ve matbu evrakları Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama firması tarafından temin edilecekir. 
7 - Franchise firma adı firmayı kuran kişinin belirleyeceği bir isimle Franchise veren firmanın Franchise ismiyle birlikte yer alacaktır. 
8 - Organizasyon şirketi kuruluşu için gerekli olan tüm mali yükümlülükler ile ilgili bilgi ve desteği Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama Şirketi verecek ve tüm gerekli işlemleri Franchise firma yapacaktır. 
9 - Organizasyon Şirketi Franchise işlemi uzun soluklu bir çalışma olarak dürüstlük, şeffaflık, sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda noterden sözleşme ile yapılmaktadır.
10 - Franchise Organizasyon Firma sözleşmesi 5 Yıllıktır. Karşılıklı memnuniyetle sözleşme tekrar uzatılmaktadır.
11 - Web Sitesindeki Tüm Organizason ürünlerini ve organizasyonları %50 indirim ile alırsınız. 
12 - Ayın ürünleri o ay için size ücretsiz olarak sunulur. http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/ayin-urunleri.html 

ve bunlar gibi diğer detaylar.... 


 - Franchise Organizasyon Firması Kurmanın Firmamız tarafından en büyük avantajı ödediğiniz tüm giriş ücretini ürün olarak geri almak ve sıfır sermaye ile işletmenizi yönetmektir. 

Franchise Organizasyon firması kurmak için ne kadar bir paraya ihtiyaç olduğunu merak ediyorsunuz elbette. Bir işyeri açmak için ne kadar paraya ihtiyacınız var ise işte o kadara bu franciseı alabilirsiniz. Hatta bu ödediğiniz tüm franchise bedelini de ücretsiz ürün alarak geri alacaksınız. 

Daha detaylı bilgi ve başvurular için lütfen 02125705686 numaradan randevu alınız veya gultekintepe@eglenceorganizasyonu.com mail adresinden bilgi alınız. 

ORGANİZASYON FİRMASI FRANCHİSE BEDELİ : 50,000 TL İLE 90,000 TL arasında değişmektedir. 


Başarılı Bir Organizasyon Şirketi Kurmak İsteyenlerin Sahip Olması Gerekin Özellikler

http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/haber_detay/81/organizasyon-sirketi-kurmayi-dusunen-girisimcilerin-basarili-olabilmeleri-icin-sahip-olmalari-gereken-ozelliklerden-bazilari.html

Organizasyon


Eğlence Organizasyon ve Ekipman Kiralama

Organizasyon Şirketleri
Organizasyon Şirketi Nasıl kurulur diye soranlara çok iyi bir haberimiz var. İşinizi bilinçli ve bilgi sahibi olarak güçlü bir firmanın franchiseını alarak başlayın. Bizi arayın 02125705686


Ürüneri İnceleyiniz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/grup/1/dugun-organizasyonu.html

Kampanyaları İnceleyiniz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/ayin-urunleri.html

Tanıtım Filmini İzleyiniz : http://www.youtube.com/watch?v=A8M_m7WecH8

Sahip Olunan Belgeleri inceleyiniz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/belgelerimiz.html

Firma Hakkında Daha detaylı bilgi alınız : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/hakkimizda.html

Telefon numaraları, adres bilgilerine ulaşınız : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/iletisim.html

O
rganizasyonlar ile ilgili Makale Okuyunuz : http://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/haber_detay/41/kumsal-dugunleri-mercan-kayaliklari-makalesi.html

Düğün Organizasyon web sitesine gidiniz : : http://www.dugunorganizasyon.com/

Kurumsal web sitesine gidiniz : http://eglenceorganizasyon.com/

Organizasyon

Organizasyon
Makaleler   Sosyal Sorumluluk Projeleri Franchise
Logo      Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır. Ofider Eğlence Organizasyonu App Store Uygulaması