facebook satış takibi

Ekibimiz

EĞLENCE ORGANİZASYON EKİBİ

GÜLTEKİN TEPE

Tüm Organizasyon ve Kiralama detayları, acenta başvuruları ve diğer bilgiler için beni
0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 – 0212 583 32 38  numaralı telefondan arayabilirsiniz.MERYEM GÜNDÜZ
0532 432 00 79 numaralı cep telefonumdan ya da şirket sabit hatlarından ulaşabilirsiniz. Sizlere rezervasyonlarınız ve organizasyonunuz hakkında bilgi verebilir, yeni rezervasyonunuzu alabilirim. Ayrıca organizasyonunuzun olduğu gün organizasyonunuzla ilgili danışmak istediğiniz bir konu hakkında beni cep telefonumdan mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz.
 

 
MELTEM ŞAHİN
Merhaba, mesai saatleri içerisinde bana 0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 – 0212 583 32 38 ve 0532 330 47 11 numaralı cep telefonumdan ya da şirket sabit hatlarından ulaşabilirsiniz. Sizlere fiyat ve ürünler hakkında bilgi verebilir ve rezervasyonlarınızı alabilirim. Ayrıca organizasyonunuzun olduğu gün organizasyonunuzla ilgili danışmak istediğiniz bir konu hakkında beni cep telefonumdan mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz.

Meltem Gündüz

DUYGU ÇAKMAK
Merhaba ben sizlere adres, mail, faks ve diğer sekreterlik hizmetleinde yardımcı olacağım. Mesai saatleri içerisinde bana 0212 570 56 86 – 0212 583 73 37 – 0212 583 32 38 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. 


 
ERDOĞAN YASAVUR 
Merhaba ben firmanın idari işleri Müdürü ve organizasyon süpervizörü olarak çalışmaktayım. Sizlerle organizasyonlarda karşılaşabilirim. 


 
MERAL DOĞAN
Merhaba ben firmanın Finans departmanı sorumlusuyum.MERVE MERT

Merhaba ben şirketin muhasebe departmanı sorumlusuyum. Fatura ve ödemeler ile ilgili sizlerele irtibata ben geçeceğim. Bana şirket hatlarından ulaşabilirsiniz. TİYLA DAMAR

Merhaba ben firmanın Yönetici Asistanıyım.KİNEM ERGİN 
Merhaba ben firmanın Organizatör Asistanıyım.
BURHAN GENÇKOL 
Merhaba ben şirketin pazarlama ve reklam sorumlusuyum. Sizleri ziyaret edip ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında bilgiler veririm. Şirketin reklam çalışmalarını yürütürüm. 
ENVER TEPE
Merhaba ben kalite kontrolden sorumluyum. Sizlere gönderilen ürünlerin kontrollerini yapmaktayım. PINAR ŞAFAK
Merhaba ben süsleme bölümünde çalışıyorum. Sizlere gelen ürünlerin süslemesini yapıyorumMİRAÇ PERK
Merhaba ben size çalışma arkadaşlarımla birlikte depodaki tüm yükleme ve boşaltma ile ürünlerin seçiminde, deponun dolaştırılmasında yardımcı olacağım. Depodaki büyük ürünlerden sorumluyum.RECEP DORUK 
Merhaba ben de ürünlerin sizlere ulaştırılması konusunda yardımcı oluyorum. Depodaki ürünleri kontrol edip sizlere araçlar ile sevkiyatını sağlıyorum.MURAT CULHA
Merhaba ben de ürünlerin sizlere ulaştırılması konusunda yardımcı oluyorum. Depodaki ürünleri kontrol edip sizlere araçlar ile sevkiyatını sağlıyorum.

BİRSEN ÇAYLAK
Selam çayımın ve kahvemin tadına bakmanızı hatta bir gün personel için hazırladığım yemeklerden yemenizi tavsiye ederim.

 

VE ADINI YAZMADIĞIMIZ DİĞER EKİP ARKADAŞLARIMIZ….. 

<a data-cke-saved-href="https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/hakkimizda/3-ekibimiz" href="https://www.eglenceorganizasyonu.com.tr/hakkimizda/3-ekibimiz" "="" target="_blank">Ekibimizi İncelemek için tıklayınız...

Şeffaflık Politikamızı İncelemek için tıklayınız...

Logomuzun Hikayesi için Tıklayınız...

Organizasyon şemamızı incelemek için tıklayınız...

Neden bizi tercih etmelisiniz için tıklayınız... 

Politikalarımız için tıklayınız... 

Acenta başvurusu için tıklayınız...