facebook satış takibi

Organizasyon Şirketi Kurma Eğitimi, Kursu, Dersi, Okulu, Danışmanlığı


  • Organizasyon Nedir
  • Organizasyon Çeşitleri Nelerdir
  • Organizasyon Nasıl Yapılır 
  • Organizasyon Şirketi Nasıl Kurulur
  • Kuruluş Aşamasında Nelere İhtiyaç Duyulur  
  • Tedarikçiler Kimlerdir ve Nasıl Bulunur 
  • Müşteri Bulma Yöntemleri Nedir 

Organizasyon... 
Organizasyonlar hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz. Organizasyon Firmaları Derneği Başkanı Gültekin Tepe bu tarz danışmanlıkları hoşgörü ile karşılamaktadır. Sektörün büyümesi ve güçlenmesi için eğitimler düzenlemeye başlamıştır. Çok sık gelen taleplerin birçoğunu cevaplayan Gültekin Bey sayıları çoklaşınca bunu bir danışmanlık olarak hizmet şeklinde vermeye başlamıştır. Bu danışmanlık hizmeti birebir 2 saatlik bir anlatım gerçekleştirmektedir. Hizmeti alan kişi hem güçlü bir organizasyon şirketini inceleme şansı bulup depolarını gezecek ve işleyişin nasıl olduğunu görecek bunula birlikte iki saatlik bir seminer alacaktır.

Bu 2 saat içerisinde organizasyonun ne olduğunu,nasıl yapılması gerektiğini,işlerin nasıl yürütüldüğünü,müşteri bulma ve tedarikçi bulma yöntemlerini bir eksen doğrultusunda anlatmaktadır.Böyle bir eğitimin ücreti 500 TL olup kişiye özel rezervasyon yaptırılarak gerçekleştirilmektedir.

Unutulmamalıdır ki organizasyon işi çok kapsamlı,detaylı ve profesyonellik gerektiren bir iştir.Gültekin Bey de bu işin 2 saatlik bir anlatıma sığmayacağının farkındadır.Bu yüzden üniversiteler ile görüşüp bir bölüm açılması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

İki saatlik eğitim Eğlence Organizasyon Şirketinin Departmanlarında bizzat Gültekin Tepe tarafından verilmektedir. 

Rezervasyon için aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

444 6 892


Gültekin Tepe Kısaca Kimdir...
Bir dönem tiyatro oyunculuğu yapmış, İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi Yönetici MBA mastırını tamamlamış ve doktorasına devam etmektedir. Doktora ile birlikte 18 yıl önce kurduğu ve büyüttüğü Organizasyon şirketinin Genel müdürlüğünü yapmakta ve Ofider Organizasyon Firmaları Derneği başkanlığını sürdürmektedir. Birçok yazısı ve makalesi bulunmaktadır. İLGİLİ MAKALELER 

Organizasyon Firmaları Neden Kapanıyor :
Organizasyon işinde çalışacak personelin çalıştırılmasındaki zorlukların sebepleri : 
Organizasyon Şirketi Kurmayı Düşünen Girişimcilerin Başarılı Olabilmesi için sahip olması gereken özellikler
Organizasyon Şirketi Kurma Danışmanlığı 
Organizasyon İşinin Zorlukları