facebook satış takibi
  • KATEGORİLER

Düğün Organizasyonu

 
Düğün Davetleri
Yapılan düğün davetleri genellikle kış mevsiminde kapalı salonlarda yaz mevsiminde ise havuz başı ve kır mekanlarında yapılmaktadır. Düğün davetlerinin her geçen gün farklı konseptlere bürünmesi ve yeni ürünlerin çıkmasıyla ve yurtdışından örneklenmesiyle davetler daha şık ve renkli hale gelmektedir. Düğün davetlerinin en önemli üç ayağı yemek, müzik ve süslemedir. 

Süsleme

Tiffany Sandalye 
Düğün davetlerinin vazgeçilmez ürünlerinden tiffany sandalyenin birçok rengi bulunmaktadır. Özellikle kapalı salonlarda kullanılan dore ve gümüş rengi ile kır mekanlarında kullanılan beyaz renk çok modadır. Yinede renkler çiftin gönlüne göre kapalı açık mekan gözetmeksizin kullanılabilmektedir. 
  
Şamdan ve Çiçek

Masayı şık gösteren şamdan ve çiçektir. Şamdan masa dekoruna uygun olarak seçilmeli ve çiçek gelin ve damadın seçimine uygun canlı taze çiçek olmalıdır. İhtiyaca göre ithal birbirinden farklı renklerde şık yapay çiçeklerde masayı harika gösterebilmektedir. 


Anı Defteri veya Anı Kutusu
Davete gelen misafirlerin not aldıkları bir defter ve bu defterin bulunduğu şık bir kürsüdür. Ayrıca birde anı notları arabası mevcuttur. Bu minik araç önüne konulan zarflar ve kalemler ile gelen davetliler notlarını yazarlar. Bu yazılan notlar araç içine atmaktadır. Düğün bitiminde anı notları toplanıp gelin ve damada teslim edilir. Çift bu notları ömür boyu hatıra olarak saklar. 
 
Düğün Organizasyon

  
 
Düğün    Organizasyonu
Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesaj