facebook satış takibi
  • KATEGORİLER

Kurumsal Organizasyonlar

Eğlence organizasyon olarak kurumsal organizasyon işlerinde kullanılan birbirinden farklı yüzlerce ürün bulunmaktadır. Kurumlara özel yapılan etkinliklerde en sık kullanılan ürünleri ve organizasyon çeşitlerini incelediğimizde işletmemizde bulunan ürün kartelasından faydalanabilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarda kurumların ihtiyacı olan masa, sandalye, etkinlik masası, seminer koltuğu ve masalı sandalyeden tutunda yine etkinlikte kullanılan ses sistemleri, sahne kurulumları, kokteyl organizasyonlarına kadar tüm detayları işletmemizden temin edebilirsiniz.

Özel işletmelerde ve kamu kurum ve kuruluşlarında yapılan organizasyonlarda firmamızın profesyonel ekibi devreye girer ve etkinlik için tercih edilen organizasyon ekipmanlarını bir kurgu dahilinde organize ederek organizasyonu gerçekleştirir.

Kurumsal etkinlikler için genellikle mail veya yüz yüze görüşmeler yaparak ilerlemekteyiz. İlgilenen müşterilerimize yapacakları event için hazırlık yapılıp tam bir sunum olarak destek olunabilindiği gibi sadece ihtiyaçları olan ürünler konusunda da destek verilmektedir.

Onlarca kurumsal firmanın işletmemizi tercih etmesinin sebebi kaliteli ve zamanında doğru anlayış çerçevesinde hizmet sunmamızdır.
Her bir projeyi ayrı ayrı değerlendirip ihtiyaçlarını kalem kalem müşterilerimize sunarız. Kurumsal etkinlik özen ve titizlik istemektedir. Kurum içi etkinlik olsun, tedarikçi veya bayi etkinlikleri olsun tüm bu etkinlikleri sanki müşteriler için hazırlanmış etkinlikler gibi hazırlar ve tüm kurumu memnun ederiz.

Yakın zamanda sizleri de müşteri portföyümüzde görmek isteriz. Yapmış olduğumuz etkinliklerden ve ürün desteklerinden derlediğimiz resimleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

HİLTON

TJK

KARİYER.NET

BJK( BEŞİKTAŞSPOR)


 
Kurumsal Organizasyonlar
Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesaj