facebook satış takibi
  • KATEGORİLER

Ramazan Ayı Organizasyonu


Ramazan Organizasyonlarına girmeden önce Ramazan Ayının önemi nedir? Bundan bahsedelim kısaca;

3 ayların en hayırlısı olan ve kutsal Kitabımız Kuran-ı Keriminde bu ayda indirilmesi Ramazan ayının önemini göstermektedir. Bu hayırlı, mübarek ayda Müslümanlar yoksunlara bol yardımda bulunduğu gibi Allah’ın emrettiği ibadetleri fazlasıyla yapmaktadır. Ramazan Ayının başka bir önemi ise İslam’ın temel hususlarından olan oruç bu aya yetişen herkesin yerine getirmesi gereken ibadetlerinden biri olmasıdır.

Ramazan ayı organizasyonuna gelecek olursak ta Ramazan ayı organizasyonu deyince akıllara direk sokak iftarları gelir. Çoğu belediyeler ve kurumlar hayır amaçlı insanlara sokakta iftar organizasyonu düzenleyerek iftar yemeği verirler. Sadece belediyeler değil aynı zamanda çoğu firmalar işçilerine, aileler akrabalarına güzel bir iftar organizasyonu düzenlemektedirler. Bu tarz organizasyonlar düzenleyecek olan belediyeler, kurumlar, firmalar ve kişiler organizasyon firmasının desteğine ihtiyaç duyarlar. Çünkü örneğin belediyenin yapacağı bir sokak iftarında yaklaşık en az 2.000 adet masa, bu masaların üzerine örtü ve 6.000 adet sandalyeye ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçları da organizasyon firmalarının sunmuş olduğu masa ve sandalye kiralama hizmeti ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Sadece masa ve sandalye ihtiyacı değil aynı zamanda yemek, yemekleri dağıtacak eleman, sahne, ses sistemi, sokak satıcıları vb. birçok hizmeti de organizasyon firmalarında bulmanız mümkündür.


İftar organizasyonu yanı sıra Ramazan etkinliği yapacak olanlarda birçok ekipmana ihtiyaç duyarlar bunlar;
  • Sahne, Işık, Ses ve Müzik
  • Ramazan Evleri
  • Semazen, Hacivat ve Karagöz, Fasıl Grubu, Aşuk vb. Gösteriler
  • Çay kahve, Lokma, Pamuk Şeker, Maraş dondurması, şerbet vb. İkramlar
  • Konuklara hediyelik dağıtımı


Bu tarz ihtiyaçlarınızı da her organizasyon firması sunmasa da bizim gibi büyük depoya sahip olan organizasyon firmaları sizlere sunacaktır.
 
 

Ramazan Ayı Organizasyonu
Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesaj