facebook satış takibi
  • KATEGORİLER

Sevgililer Günü

SEVGİLİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU

Sevgililer gününde sevgilinize sevginizi kanıtlamak ve ona güzel bir sürpriz de bulunarak sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız sevgililer günü organizasyonu hizmetine başvurmalısınız. Sevgililer günü aslında çok da abartılı organizasyonların gerçekleştiği zor bir gün değildir. Birçok müşterimiz bu özel günü baş başa güzel bir yemek yiyerek veya günü birlik tatil kaçamaklarıyla geçirmeyi sever. Bu tarz şeylerde bizlerden istedikleri yemek sırasında minik süprizler, yemek yenilecek mekanın hoş bir şekilde süslenmesi, yemek masasının süslenmesi vb. hizmetler. Tatile çıkacaklar ise bizlerden tatilin yapılacağı mekanın süslemesi, süprizlerin hazırlanmasıdır. Sevgililer günü için çiçek göndermekten bıkan çiftlere farklı seçenekler sunmak gerekir. Her yıl çiçek alan sevgili artık başka beklentiler içerisine düşer. Onlara farklı bir süpriz yapmak için ise bize ulaşmanız gerekir. 

Yemek yieceğiniz mekanı veya kutlama yapacağınız mekanın süslemesini, volkan, konfeti patlama ve diğer süprizlerin yapılmasını, romantik muzik grubu, masaların üzerine kalp romantik süslemesini yani istediğiniz her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayıp bu özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

Sevgililer günü organizasyon için sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır.

1.Kalpli Uçan Balonlar

2.Sevgililer gününe uygun süslemeler

3.Kalpli balon figürleri

4.Sürpriz hediye servisi

5.Kutlama yapacağınız mekanı romantik bir şekilde süsleme

6.Gül mum süslemeleri

7.Balon süslemeleri

Ve daha bir çok sevgililer günü organizasyonu hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerde hemen 444 6 892 numaralı telefon numaradan bizler ulaşarak romantik ve unutamayacağınız bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz. Hemen arayınız…


Sevgililer Günü
Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesaj